More

  Komuna Çair: Po zhvillohen me dinamikë të lartë punimet për ndërtimin e tribunës së re të stadiumit të K.F. Shkupi!

  - Marketing -

  “Pamje nga terreni i punës – Po zhvillohen me dinamikë të lartë punimet për ndërtimin e tribunës së re të stadiumit të K.F. Shkupi

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu bashkë me kryetarin e Federatës së Futbollit të Maqedonisë së Veriut Muhamed Sejdini dhe kryetarin e parë të Shkupit të Vjetër Izet Mexhiti inspektuan sot rrjedhën e punimeve për ndërtimin e tribunës së re të stadiumit të K.F. Shkupi.

  Ata mbetën të kënaqur nga faza në të cilën kishin arritur punimet dhe kërkuan nga realizuesi vazhdimësi të punës me intenzitet dhe cilësi të lartë.” – zyra për informim, Komuna Çair

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Flet Ministri i Qeverisë: Ja kur do hapen kufijtë e Ballkanit

  Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në një takim virtual me gazetarët theksoi se javën e ardhshme Qeveria do të...

  Covid19: 24 raste rë reja në Shkup, më së shumti në Saraj

  Në Shkup gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 24 raste pozitive me Kovid-19. Numri më i madh i tyre...

  Derisa “Posta” ka punuar me humbje prej 10 milionë eurove, 7 drejtorë kanë paguar sigurim menaxherial për 45.000 euro

  Një sërë parregullsish kanë zbuluar revizorët shtetëror në punën e Sh.A. Posta. Më saktësistë, revizorët kanë konstatuar se në...

  Kryetari i ri i BFI-së: Nuk deshëm të zgjerohemi, opinioni e di pse u shkarkua Rexhepi dhe është i kënaqur

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame të Maqedonisë së Veriut, Shaqir efendi Fetahu, në një deklaratë tha se BFI-ja ka...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -