More

  Kryemadhi: Opozita e ka shpalosur alternativën e saj

  - Marketing -

  Opozita shqiptare e ka dhënë alternativën dhe platformën e saj dhe është gati për të marrë përgjegjësitë e saj. Akuzat ndaj opozitës se nuk ka program qeverisës sipas Kryemadhit janë taktikë e kryeministrit për të tërhequr vëmendjen nga skandalet e qeverisë.

  “Për sa i përket platformës të shkruar e zeza mbi të bardhë, ka qenë platforma e Rilindjes së Edi Ramës, bibla ose kurani, sesi do sillej ai me shqiptarët, sesi ai do rriste rrogat e shqiptarëve dhe do jetonin më mirë se në Zvicër. Sesi do të hapeshin 300 mijë vende të reja pune. Pra, për një platformë të shkruar është njësh Edi Rama, për ta shkruar dhe për ta hedhur nëpër tavolina e për të na mashtruar.  Për ne sot nuk është problemi se nuk jemi gati”, është shprehur kryetarja e LSi.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dështon gjyqi për Gruevskin dhe bashkëpuntorët e tij, gjykatësja jep dorëheqje

  Rasti “TNT” do të nisë nga e para. Kjo përshkak se gjykatësja porotë jep dorëheqje të parevokueshme, përcjell Derveni.info...

  Arrestohet djali që e keqtrajtoi nënën e tij

  Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti ka keqtrajtuar në mënyrë fizike dhe psikike nënën e...

  Rama “përjashton” Cakajn, kryesimin e OSBE-së ia beson Bushatit

  Papritur këtë të dielë u mësua se ish- Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati do të merrte një detyrë të...

  Sulmohet baza ku strehohen ushtarët amerikanë në Irak

  Shtatë bomba ranë brenda bazës ajrore Balad të Irakut, e cila strehon forcat e SHBA, të dielën Shtatë bomba ranë...
  - Marketing -
  - Marketing -