More

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, sot do të vaksinohet kundër virusit korona

  Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot do të vaksinohet kundër virusit korona.

  Këtë e paralajmëroi vetë kryeministri Rama në një dalje për media.

  Kujtojmë që sot në ora 15:00 në Shqipëri do të fillojë vaksinimi kundër Covid-19 dhe në fillim do të vaksinohen punonjësit shëndetësorë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Xho Bajden e dha betimin si presidenti i 46-të amerikan

  Uashington, 20 janar – Me dorën e shtrirë në Biblën 127 vjeçare, që e mbante bashkëshortja e tij Xhil,...

  13 viktima dhe 72 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

  Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 793 teste, ndërsa janë regjistruar 72 raste...

  Përfundon pushimi dimëror për nxënësit e shkollave fillore dhe të mesme

  Për nxënësit e shkollave fillore dhe të mesme sot është dita e fundit e pushimit dimëror që zgjat nga...

  Inaugurohet zgjerimi dhe rindërtimi i ndërtesës komunale në Saraj

  Zgjerimi dhe rindërtimi i ndërtesës komunale me Saraj u bë përmes Projektit për Përmirësimin e Shërbimeve Komunale – MSIP...