More

  Kush është shqiptari që po bën bujë? Pas Era Istrefit e tallë edhe reperin nga Amerika

  Artisti shqiptar nga Tetova e Maqedonisë, Faton Islami që është i njohur për videot qesharake sidomos atyre ndaj artistëve shqiptarë, përfshirë këtu edhe parodinë e këngës “Bonbon” të Era Istrefit që arriti miliona shikime në Youtube, tani ka bërë një parodi të këngës së fundit të reperit 6IX9INE të titulluar “GOOBA” që po qëndron në krye të këngëve më të dëgjuar kohëve të fundit.

  Fatoni ka improvizuar skenën që shfaqet në videoklipin e këngës “GOOBA” dhe ka tallur artistin me tekstin interesant që e ka shkruar vetë komediani nga Tetova.

  Ky projekt i paralajmëruar nga vetë artisti ka ngjallur interes tek publiku madje pritshmëritë janë që kjo parodi të merr hov edhe në audiencën e jashtme, sidomos në Shtete e Bashkuara të Amerikës.

  Më poshtë keni linkun e parodisë:

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Driton Islami, profesoreshës Çeliku: Unë kam faj që ti kam mbajtur ligjeratat e nuk të kam marru edhe pse shpesh të kam thanë para...

  Driton B. Islami nje student jashtezakonisht i mire i pergjigjet Profesoreshes Celiku Po ike rinia kur te shohe ty ligjeruese...

  Tërmet në Maqedoninë e Veriut

  Një tërmet epiqendra e të cilit ishte 105 km në juglindje të Shkupit dhe buron nga epiqendra e Pehçevës...

  Izet Mexhiti, ia tregon vendin Tito Petkoskit: Merr mësim nga viti 1999

  Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti, sot iu ka përgjigjur rreptë, z. Tito Petkoskit, nga Partia e Re Socialdemokrate, duke...

  Komunikatë e përbashkët nga takimi Ahmeti – Zaevin

  Kryetari i BDIsë Ali Ahmeti dhe Kryetari i LSDMsë Zoran Zaev zhvilluan takim pune në atmosferë konstruktive dhe konstatuan se...