More

  Labi i 21-shit shkon në RTK

  - Marketing -

  Javë më parë moderatori i njohur Labinot Gashi është larguar prej RTV 21.

  U raportua se do të fillojë të punojë në një televizion të shtetit gjerman.

  Por, burimet e Telegrafit thonë se Labi do të vazhdojë karrierën në Radio Televizionin Publik të Kosovës (RTK), transmeton Telegrafi.

  Nuk dihet nëse emisioni do të mbajë të njëjtin emër si i mëparshmi ‘1 kafe me Labin’.

  Ndryshe, “1 kafe prej shpisë” është emri me të cilin është ‘konvertuar’ emisioni i vjetër i Labit, teksa prezantues janë Blerona Zeqiri dhe Visar Kalludra, ish-asistentët e Labit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Emin Azemi: S’ka nevojë për ore të zgjatur policore për Bajram

  Shkruan Emin Azemi Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe paska thënë se nesër (e mërkurë) do të merret vendimi përfundimtar nëse...

  Hiqet izolimi shtëpiak që ishte i detyrueshëm pas karantinës shtetërore

  Udhëtarët nga jashtë, të cilët hyjnë në territorin e Maqedonisë së Veriut, pas përfundimit të periudhës kohore prej 21...

  Kush është shqiptari që po bën bujë? Pas Era Istrefit e tallë edhe reperin nga Amerika

  Artisti shqiptar nga Tetova e Maqedonisë, Faton Islami që është i njohur për videot qesharake sidomos atyre ndaj artistëve...

  Kosova rrezikon një tentim grusht shteti nga Rusia

  Kryeministri në detyrë i Kosovës, Albin Kurti, ka paralajmëruar se vendit tonë po i kanoset një rrezik nga Rusia. Kurti...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -