More

  LABI kërcënon: Nëse nuk mbahen dasmat, unë do të këndoj në Mal të Zi

  - Marketing -

  Këngëtari Labinot Tahiri ka kritikuar ashpër Qeverinë e Kosovës për mos hapjen e restauranteve për organizimin e dasmave, duke thënë se ato po falimentojnë.

  Këngëtari Labinot Tahiri, si organizator i protestës përmes së cilës po kërkohet nga Qeveria që t’i lejoj dasmat, ka theksuar se nëse dikush flet para dhjetë mijë personave dhe infektohet nga ai, atëherë duhet të mbajë përgjegjësi dhe të shkojë në burg.

  “Nëse dikush infektohet nga unë që ju kam fol 10 mije personave unë mbaj përgjegjësi për juve dhe shkoj në burg për juve.. Dikush ka me dal një person me ndikim botëror edhe ka me thanë qe ky virus është rren”, tha Tahiri.

  Ndërsa, pati një kërcënim për institucionet e vendit, nëse nuk i hapin restaurantet për organizimin e dasmave.

  “Nëse vendosin që dasmat mos me u mbajt, unë do të këndojë në Mal të Zi”, ka thënë ai.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  BE miratoi hapjen e kufijve me 1 korrik me 15 vende, nga Ballkani janë……

  Këshilli i Bashkimit Evropian publikoi zyrtarisht të martën rekomandimin për heqjen e kufizimeve në kufijtë e jashtëm duke nisur...

  Shoqata Malore “Gryka e Dervenit” promovon bukuritë e Sarajit

  Shoqata malore "Gryka e Dervenit" vazhdon me aktivitetet e saja intensive për prezentimin e bukurive natyrore e sidomos bjeshkëve...

  Wizz Air cakton datën se kur fillon fluturimet nga Shkupi dhe Ohëri

  Nga e mërkura pritet të hapet me fluturim Aeroporti Ndërkombëtar – Shkup. WizzAir gjithashtu do të hap edhe aeroportin...

  Policia në aksion. Kapen mbi 100 kg lëndë narkotike

  Si rezultat i hetimeve paraprake, ekipet policore në bashkëpunim me Prokurorinë Publike në Strugë mëngjesin e sotëm kanë sekuestruar...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -