Home / LAJME / LAJM I FUNDIT/ Tronditet Tirana, termet i fortë. Panik tek qytetarët

LAJM I FUNDIT/ Tronditet Tirana, termet i fortë. Panik tek qytetarët

Nje termet i fortë ka tronditur kryeqytetin shqiptar pasditen e sotme. Lëkundje të forta zgjatën për disa sekonda, ndërsa për pasojë u shënuan dhe dëme materiale.Tërmeti i fuqishëm prej 6 ballësh ka goditur vendin tonë në orën 16:05 minuta.Me pas ka goditur serish Tiranen ne 16:16.

 

About Derveni Info

Check Also

Ali Ahmeti: Muhamed Zekiri më kërkoi të bëhet deputet! Zekiri: BDI-në e kam mbështetur hapur!

“Muhamedi ka ardhur tek unë për tu bërë deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim, para …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *