Home / LAJME / Lajmi i fundit: Policia e rrethon shtëpinë e Katica Janevës

Lajmi i fundit: Policia e rrethon shtëpinë e Katica Janevës

Forca policore kanë ndërhyrë në shtëpinë në Kozle dhe po arrestojnë prokuroren speciale, Katica Janeva njofton Alsat-M

Raportohet se për Katica Janevën dyshohet për rastin “Reket” dhe rreth saj jozyrtarishtë ekzistojnë edhe dëshmi.

About Derveni Info

Check Also

Ali Ahmeti: Muhamed Zekiri më kërkoi të bëhet deputet! Zekiri: BDI-në e kam mbështetur hapur!

“Muhamedi ka ardhur tek unë për tu bërë deputet i Bashkimit Demokratik për Integrim, para …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *