Home / LAJME / Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë 

Lëkundje të forta tërmeti në Tiranë 

Lëkundje të forta tërmeti u regjistruan pak minuta më parë në kryeqytet. Magnituta e tërmetit ishte 3.6 me epiqendër 16 km në perëndim në Bulqizës dhe 23 km në verilindje të Tiranës.

Thellësia e tërmetit ishte 10 km.

Deri më tani nuk dihet nëse ka dëme materiale në zonat pranë epiqendrës.

About Derveni Info

Check Also

NP Higjiena Komunale Shkup do ta transportojë mbetjen e mbledhur nga aksioni i madh për pastrim i administratës shtetërore

“Të punësuarit në administratën e NP Higjiena Komunale-Shkup sot iu bashkëngjitën aksionit të madh për …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *