More

  Liverpooli refuzon ofertën e Romas për huazimin e Shaqirit

  - Marketing -

  Liverpooli ka refuzuar ofertën e AS Romas për huazimin e Xherdan Shaqirit.

  Menaxheri i Romas, Paulo Fonseca ka dëshiruar marrjen Shaqirit në ekipin e tij për të zëvendësuar Nicolo Zaniolon, i cili do të jetë jashtë fushës për gjatë gjithë sezonit për shkak të një lëndimi në gju.

  Megjithatë, Liverpooli ka refuzuar propozimin e tij për huazimin e Shaqirit, i cili do të largohet nga Anfieldi gjatë këtij muaji, sipas Goal.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Eksluzive/ Momenti kur tetovarët e dëbojnë Zaevin: S’ka vota për ty në Tetovë (VIDEO)

  Zaevin po e braktisin shqiptarët, sidomos ata të Tetovës ,fiks në momentin kur edhe anketat me kundërshtarin politik VMRO-DPMNE-në...

  FIKS FARE: Afrim Gashi si me ndihmën e popullit si pa ndihmën e tij ai do fitojë

  Programi i gazetarisë investigative “Fiks fare” nuk ka mbetur pa prezantuar publikut shqiptarë perlat e kandidatit për deputet dhe...

  Kryemuftiu Tërnava viziton BFI

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame të Republikës së Maqedonisë së Veriut, u.d. Reisul Ulema H. Hfz. Shaqir ef. Fetai,...

  Filloi asfalltimi i rrugës për Krushopek të epër

  Sot ka filluar asfalltimi i rrugës që lidh fshatrat Krushopek dhe Krushopek i epër. Ky projekt i shumëpritur nga...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -