More

  Llaskarca edhe me një Mirënjohje

  - Marketing -

  Komuna e Tetovës dhe Njësia Teriyorijale Kundër Zjarreve Tetovë sot ka ndarë Mirënjohje për Llaskarcën dhe banorët e saj për kontributin e tyre në aksidentim tragjik kur u rrokullia autobusi prej autostrade në afërsi të këtij fshati.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  A do mbyllet prap kifiri me Kosovën? Flet ministri Filipçe

  Rritja e numrit të rasteve të reja në Kosovë dhe Serbi, për momentin, nuk rrezikon mbylljen e sërishme të...

  Ahmeti: Të mos trembet askush nga kryeministri i parë shqiptar në RMV, ne marrim hisen tonë

  Tek BDI-ja shoh vlera që janë ndërtuar, vlera që dinë të menaxhojnë dhe drejtojnë prandaj kërkohet mbështetja e plotë...

  MAQEDONI: ULJE TË NUMRIT TË TË INFEKTUARVE E TË VDEKURVE ME COVID-19

  Maqedonia e Veriut, ka regjistruar të mërkurën 123 persona të shëruar nga sëmundja Covid-19, që shkakton koronavirusi i ri,...

  Ziadin Sela: E turpshme, sot në vitin 2020 të bëjmë fushatë me premtime për ujë të pijshëm

  Ziadin Sela dhe kandidatët për deputetë në njësinë e gjashtë zgjedhore nga Koalicioni “Tash është Koha”, gjatë ditës së...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -