More

  Luana: Djali yt është burri im

  - Marketing -

  Mbrëmjen e sotme në ekranin e Top Channel-it ka startuar një puntatë speciale e emisionit shumë të ndjekur nga publiku, “Shiko kush luan” me plot 30 të ftuar. Në pjesën e parë, një ndër të ftuarit është këngëtarja e njohur Gili e cila u shpreh në studio se do donte një nuse si Luana.

  Nisur nga kjo, moderatorja si asnjëherë tjetër ka rrëfyer një ‘sekret’ fëmijërie. Ajo ka treguar se që e vogël i ka adhuruar këngët e Gilit dhe për me tepër kur luante me të motrën Marinën, i thoshte ‘Burri im është çuni i Gilit (imagjinar)’ duke zbuluar se do i kishte pëlqyer një vjehërr si këngëtarja. Luana ishte e apasionuar pas këngës ‘Xixëllonja’, një hit i shumë viteve më parë, kur moderatorja ishte vetëm 6 vjec.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mustafa: Deri në fund të javës të arrihet marrëveshja, ose të konstatohet që s’ka kushte për marrëveshje

  Lidhja Demokratike e Kosovës në mbledhjen e Kryesisë ka vendosur që të mos tërhiqet nga oferta e fundit që...

  STUHI E RREZIKSHME NË SPANJË, KËRCËNOHET EDHE FRANCA

  Stuhia e fuqishme Gloria, që përfshiu të hënën pjesën më të madhe të Spanjës lindore, shkaktoi vdekjen e së...

  Sot fillon gjysmëvjetori i dytë, nxënësit kthehen në bankat shkollore

  Pas pushimit dimëror trejavësh, nxënësit sot i janë rikthyer bankave shkollore për gjysmëvjetorin e dytë të vitit shkollor 2019/2020. Mësimi...

  ALBIZ organizon Panairin e Bizneseve të Sarajit

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës ALBIZ edhe këtë vit organizon “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit...
  - Marketing -
  - Marketing -