More

  Marina Vjollca vë në pah ndryshimin në dukje në setin e ri fotografik

  Cilësohet të jetë një nga moderatoret më të pëlqyera në trojet shqiptare.

  Fjala është për Marina Vjollcën, e cila prej vitesh ka rëmbyer vëmendje të madhe me paraqitjen atraktive në ekran.


  Krahas kësaj, ajo është personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjete sociale që herë pas here ndan imazhe e video të ndryshme me fansat.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  40 centimetra borë këtë mëngjes është regjistruar në Kodër të Diellit

  Mbulesa më e lartë e borës prej 40 centimetra këtë mëngjes është regjistruar në Kodër të Diellit, në...

  Naser Zyberi zgjidhet Avokat i Popullit

  Me 61 vota “pro” dhe asnjë kundër ish-kandidati për kryeministër nga radhët e BDI-së, Naser Zyberi u zgjodh Avokat...

  Aksident i madh në dalje të Sarajit

  Një aksident ka ndodhur para pak kohe në dalje të Sarajit për në Shkup, rrespektivisht në Gjorçe Petrov. Në aksident...

  Nuk respektuan masat anti Covid, gjobiten 420 persona

  Gjatë 24 orëve të fundit (24/25.01.2021 ) në gjithë territorin e vendit janë regjistruar 420 shkelje për mosmbajtje të...