More

  Mbahet Panairi i Bizneseve të Sarajit

  - Marketing -

  Sot në Saraj nën organizim të Fondacionit ALBIZ u mbajt Panairi i Bizneseve të Sarajit i cili eveniment organizohet tashmë për të katrën herë me radhë dhe po bëhet një event tradicional ku prezentohen bizneset dhe sukseset e kompanive të Sarajit. Në këtë event përveç përfaqsuesve të bizneseve morrën pjesë edhe përfaqësuesit e Odës ekonomike, vetë Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi si dhe përfaqsues tjerë lokal. Njëkohësisht u prezentua edhe Katalogu i kompanive nga rajoni i Sarajit.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  U gjet i vdekur në një banesë në Maqedoni, shqiptari ishte prekur nga koronavirusi

  Një shtetas shqiptar që punonte në Maqedoninë e Veriut, ka ndërruar jetë në datën 1 Prill, në banesën e...

  Edhe djali i Presidentit serb infektohet me Covid19

  Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq ka njoftuar se djali i tij Danilo ka dalë pozitiv me koronavirus dhe është...

  Debat i ashpër në Qeveri për rishikimin e buxhetit

  Në seancën e mbrëmshme të Qeverisë u zhvillua debat i nxehtë midis ministrave për shpërndarjen e re të parave,...

  Maqedoni: Për orën policore angazhohet e gjithë MPB, 600 praktikantë bëhen polic

  Në seancën e qeverisë u miratua një Dekret i cili, me të cilën për shkak të gjendjes së jashtëzakonshme...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -