More

  Me Adrian Ismanin krenarë të gjith Shqiptarët jo vetëm fshati Rashçe

  - Marketing -

  Adrian Ismani nga fshati Rashçe i cili jeton në Düseldorf të Gjermanis është duke treguar sukses të madhë në Kik Box ku para disa ditëve ka zënë vendin e parë në garat e mbajtura në Düseldorf të Gjermanisë.
  Adrian Ismani shpreh falenderim të veçantë ndaj Allahut xh.sh për këtë sukses dhe për familjen e tij që e i japin mbështetje në ç’do kohë dhe moment si dhe falenderonë edhe përkrahësit tjerë.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Saraj: Premtimet parazgjedhore 2017 (Video)

  Derveni.info duke luajtur rolin e vet si medium lokal, përkujton banorët e Sarajit me premtimet parazgjedhore të zgjedhjeve lokale...

  LSDM: Me pakon e masave ekonomike zvogëlohen harxhimet e bujqëve dhe sigurohen më shumë para për çdo bujk

  Pakoja e tretë e masave ekonomike të miratuara nga qeveria ofron mbështetje të madhe për bujqësinë e Maqedonisë. Tashmë...

  ASh: Shteti nuk ndihmon qytetarët e bllokuar në shtete të huaja

  Aleanca për Shqiptarët ka reaguar në lidhje me qytetarët e bllokuar nëpër shtet të ndryshme, të cilët nuk mund...

  Selami: Edhe një projekt po jep frytë në Pollog

  Zv/drejtori i Agjensionit për mbështetje finansiare në bujqësi dhe zhvillim rural Abdul-Selam Selami nëpërmjet facebook-it shkruan se edhe një...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -