Home / LAJME / Mega koncert më 26 korrik në Vip Arenën në Shkup

Mega koncert më 26 korrik në Vip Arenën në Shkup

Një mega koncert pritet të mbahet më 26 korrik me fillim në ora 20:00 në Vip Arenën në Shkup ku do të performojnë yjet e njohura të skenës muzikore shqiprtare si Kida, Ledri Vula, Shkurte Gashi e shumë emra të njohur të skenës.

Detajet në vazhdim:

https://www.facebook.com/events/478791959543591

 

About Derveni Info

Check Also

Përfundon rikonstruimi i urës Goce Dellçev

Rikonstruimi i urës Goce Dellçev ka përfunduar dhe me këtë është normalizuar edhe trafiku. Vozitësit …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *