More

  Messi do të qëndrojë në Barcelonë

  Golashënuesi kryesor i Barcelonës, Lionel Messi, thotë se do të qëndrojë në Barcelonë sepse është “e pamundur” për çdo skuadër të paguajë klauzolën e tij të lirimit dhe ai nuk dëshiron të përballet me “klubin që e don” në gjykatë.

  Argjentinasi, 33 vjeç, i dërgoi një faks Barcës të martën e kaluar duke thënë se ai donte të ushtronte një klauzolë në kontratën e tij e cila ai tha që e lejoi atë të largohej falas, Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe dy shqiptarë në Këshillin Sportiv të ARSM-së, ja emrat e tyre

  Dy profesorët e njohur të kulturës Fizike, Arlind Huseini nga Tetova dhe Blerim Saiti nga Shkupi janë zgjedhur anëtarë...

  Shpërthen lufta e armatosur mes dy shteteve(Foto)

  Mediat azerbajxhane kanë publikuar një moment nga konflikti me forcat armene, në kufirin e diskutueshëm mes dy vendeve. Në video...

  Sërisht premtime për Liqenin Treska !?

  “Kaloi edhe kjo verë, ndërsa Liqeni i Treskës mbetet ashtu siç ka qenë! I pa rregulluar dhe i pa...

  Zaev prezanton pakon e katërt financiare

  Më shumë se 20 minuta foli për 31 masa të reja që janë pjesë e paketës së katërt të...