More

  Messi i jep një sinjal Manchester City-t

  Pas deklaratave të ashpra pas ndeshjes ndaj Osasunës se nëse Barcelona luan në të njëjtën mënyrë edhe ndaj Napolit në Champions League do të eliminohet, Lionel Messi ka bërë një tjetër gjest që më shumë sesa një tjetër pakënaqësi ndaj klubit duket si një sinjal për një largim të mundshëm të tijin që gjatë kësaj vere nga blaugranat.

  Së fundmi në profilin e tij zyrtar në Instagram Lionel Messi i ka bërë folloë faqes zyrtare të Manchester City-t, një tregues kjo se e ardhmja e yllit argjentinas mund të jetë pikërisht te skuadra e Pep Guardiolas me trajnerin spanjoll që do ta priste krahëhapur Messin.

  Me këtë veprim të numrit 10 të Barcelonës kanë nisur të ëndërrojnë edhe tifozët e Citiziens të cilët janë ekzaltuar nga ideja për të parë 6-herë fituesin e Topit të Artë të mbajë veshur fanellën e skuadrës së tyre.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ASH dhe Alternativa pa vendim për tryezën e Ahmetit

  Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa nuk kanë marrë vendim gjatë takimit të sotëm koordinues për ftesën e liderit të...

  SHBA, shpërthim i fuqishëm në Baltimore (VIDEO)

  Një “shpërthim i madh gazi” shkatërroi plotësisht banesat në një lokacion në qytetin Baltimore në SHBA. Autoritetet njoftuan se...

  Vjen përforëcimi i radhës, Elvin Yunuszada

  Skuadra e FC Shkupi tani më ka zyrtarizuar edhe një përforcim, bëhet fjalë për qendër mbrojtësin nga Azerbajxhani, Elvin...

  Zaevi i do shqiptarët të nënshtruar ndaj tij, e jo të bashkuar rreth idealit

  Lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev i pyetur nga TV21 ka komentuar ftesën e liderit të Bashkimit...