More

  Milan mposhtet në ‘San Siro’ nga Genoa

  - Marketing -

  Milan është mposhtur në shtëpi nga Genoa.

  Rossonerët janë mposhtur në ‘San Siro’ 1:2 nga Genoa, ekip që po lufton të mbetet në elitë edhe për sezonin tjetër.

  Mysafirët realizuan dy gola në pjesën e parë, përmes Goran Pandev (7’) dhe Cassata (41’).

  Vendasit u kundërpërgjigjën me Zlatan Ibrahimovic (77’) por dukej se ishte vonë.

  Milan mbetet në vendin e shtatë me 36 pikë, teksa Genoa del nga zona e rrezikshme – duke u pozicionuar në pozitën e 17 me 25 pikë./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...

  Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani

  Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka nisur ditën sot me disa fjalë të shenjta nga Kurani. Ashtu si çdo mëngjes,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -