Home / LAJME / Mimoza Shkodra një shtëpiake e shkëlqyer (FOTO)

Mimoza Shkodra një shtëpiake e shkëlqyer (FOTO)

Është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

Mimoza Shkodrën e shohim shumë aktive dhe me projekte të suksesshme çdo sezon përkundër faktit se po i mbushë plot dy dekada në skenë.

Mirëpo, përkushtimi ndaj muzikës duket të mos e ketë bërë Mimozën të ndihet anash roleve të tjera.

Ajo duket të jetë një shtëpiake e shkëlqyer. Në rrjete sociale, ka ndarë fotografi të gatimeve të fundit tradicionale të saj duke dëshmuar se i shkojnë përdorë edhe këto punë përpos muzikës.

Mimoza duket se do të jetë një nu

About Derveni Info

Check Also

Kroaci, ish-modelja e Playboy do të kandidojë për presidente

“Rinia po largohet, numri i lindjeve sa vjen e bie. Nuk mund të rri duarkryq …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *