More

  Mimoza Shkodra një shtëpiake e shkëlqyer (FOTO)

  Është një ndër këngëtaret më të njohura shqiptare.

  Mimoza Shkodrën e shohim shumë aktive dhe me projekte të suksesshme çdo sezon përkundër faktit se po i mbushë plot dy dekada në skenë.

  Mirëpo, përkushtimi ndaj muzikës duket të mos e ketë bërë Mimozën të ndihet anash roleve të tjera.

  Ajo duket të jetë një shtëpiake e shkëlqyer. Në rrjete sociale, ka ndarë fotografi të gatimeve të fundit tradicionale të saj duke dëshmuar se i shkojnë përdorë edhe këto punë përpos muzikës.

  Mimoza duket se do të jetë një nu

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Dajak dhe grushta ndaj policisë?! (Video)

  Një rrahje në mes të dy policëve dhe dy qytetarëve ka ndodhur sonte në Ferizaj. Pamjet janë bërë virale ndërkohë...

  Biznesmeni i njohur kosovar ndërron jetë në spitalin e Shkupit

    Drejtori i birrarisë Peja, Ernest Jusufi, ka ndërruar jetë, para disa ditëve në njërin nga spitalet e Shkupit. Dyshohet se...

  Protestuesit kanë vërshuar rrugët e gjashtë qyteteve të Maqedonisë së Veriut

  Në gjashtë qytetet të Maqedonisë së Veriutka filluar protesta kundër shtrenjtimit të paralajmëruar të energjisë elektrike nga Komisioni Rregullator...

  Qeveria e Kosovës vendos t’i hapë kufijtë me vendet fqinjë

  Qeveria e Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, në pajtim me Rregulloren e Punës, ka mbajtur mbledhje korresponduese,...