Home / DËRVENI / Ministrat Spasovski dhe Nikollovski në iftar në Florens – Zhelinë (FOTO)

Ministrat Spasovski dhe Nikollovski në iftar në Florens – Zhelinë (FOTO)

Ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, sot ka qenë në iftar në restorant  Florens – Zhelinë. Siç shihet Spasovski është i shoqëruar  nga ministri i Bujqësisë Ljupço Nikolovski, pronari i kompanisë Vezë Sharri, Arben Abdurahamni dhe  ish kryetarit të komunës së Zhelinës, Fatmir Izari.

Ndryshe Restorant Florens – Zhelinë tani më ka hapësira të reja komode si brenda restorantit  dhe jashtë me një menu të pasur për muajin e Ramzanit.

 

About Derveni Info

Check Also

Ambasadori i OSBE-së në Tiranë kërkon falje publike pas u ngriti gishtin e mesit protestuesve

Pa kaluar 24 orë nga veprimi që indinjoi të gjithë, ambasadori i OSBE në Shqipëri, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *