More

  Miranda: Stop tallavasë. Ne jemi shqiptarë

  - Marketing -

  Janë të shumtë këngëtarët shqiptar që janë kundër muzikës tallava.
  Kësaj radhe kundër kësaj rryme muzkore ka dalur edhe këngëtarja Miranda Hashani. Përmes një postimi në Facebook ajo ka bërë thirrje që të ndalohet tallavaja.


  “Stop tallava!!Ne jemi shqiptarë. Shpërndajeni”, ka shkruar këngëtarja në fotografinë e publikuar.Ndërsa Hashani është mjaft aktive me muzikë, ndërsa është dedikuar plotësisht në muzikën popullore.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një ditë e bukur në mal, larg traumës së pandemisë

  "Sot, ne një grup adhuruesish të natyrës, nën organizimin e Shoqatës Malore "Gryka e Dervenit", për disa orë u...

  Muça: Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!

   “Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!  Shumë shpejt do...

  Ky është kabineti i Kryeministrit Hoti

  Javën e ardhshme pritet që të formohet qeveria e re e Kosovës, ndërsa "Koha.net" ka publikuar sot një listë,...

  Muhamed Zeqiri , i infektuar me COVID-19, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën 3 muajsh

  Ndërsa në 24 orët e fundit nga kryerja e 771 testeve kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, 62 persona, Presidenti...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -