More

  Moti sot kryesisht i vranët, temperatura deri 11 gradë Celsius

  - Marketing -

  Moti sot do të jetë kryesisht i vranët dhe më i freskët me reshje të përkohshme të shiut, veçanërisht në  pasdite në pjesët jugore. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare me drejtim juglindor.

  Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 3 deri në 11, ndërsa ajo ditore prej 10 deri 16 gradë Celsius.

  Në Shkup, mot  do të jetë i ngjashëm  me temperatura të mëngjesit  deri në gjashtë, ndërsa ajo ditore do të arrijë deri në 15 gradë Celsius.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zëvendësambasadori Julian Vasallo bashkëbisedim me nxënësit në Saraj

  Shkollën e Mesme “SARAJ”-SHKUP, e ka vizituar zëvendësambasadori i BE-së në Shkup, Julian Vasalo. Gjatë takimit me drejtorin, Bedri Gjurecin,...

  Bekteshi në Panairin e bizneseve në Saraj

  Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi nesër do të merr pjesë në Panairin e bizneseve në komunën e Sarajit, organizuar...

  Fondi për Inovacione e publikoi sfidën e tretë për hulumtuesit e rinj

  Shkollat fillore dhe të mesme prej sot  deri më 16 mars, do të kenë mundësi të konkurrojnë në “Sfidën...

  Bora në Mavrovë arrin 11 centimetra, temperaturat bien nën zero

  Sot në mëngjes më ftohtë ka qenë në Berovë, -11 gradë Celsius, ndërsa temperaturë maksimale prej zero gradë është...
  - Marketing -
  - Marketing -