More

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  - Marketing -

  Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Do të fryjë erë e fortë veriore në pjesët veriore, duke shkaktuar temperatura më të ulëta ditore.

  Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 8 deri 17 gradë celsius, kurse temperaturat e ditës do të shkojnë nga 21 deri në 33 gradë.

  Në Shkup, moti do të jetë me diell dhe me vranësira të lehta. Temperatura e mëngjesit do të zbresë në 15 gradë, dhe ditën do të rritet në 28 gradë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Qeveria e Maqedonisë do t’i shqyrtojë kërkesat e mjekëve amë

    Qeveria do ta shqyrtojë kërkesën e mjekëve amë, paralajmëroi sot nga Shtipi kryeministri i Qeverisë, Oliver Spasovski, me rastin...

  Personat e karantinuar, Osmani njofton për vendimin e ri!

  Zv/kryeministri Bujar Osmani,njofton për vendimin që është marrë për personat që janë në karantinë. Vendim: Ata qe jane ne karantine dhe...

  Maqedonia hap kufijtë më 1 qershor

  Maqedonia e Veriut, nga data 1 qershor, pritet të hapë kufijtë me shtetet fqinje. Kështu propozoi Komisioni për Sëmundje Infektive...

  Levizja BESA – Saraj: Në kohë të pandemisë disa vendbanime të Sarajit kanë mungesë të ujit, ndërsa Komuna e Sarajit është në gjumë

  Në këtë periudhe qe vendi ynë përballet me pandeminë e krijuar nga virusi COVID-19, uji është një nga elementet bazë...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -