More

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  - Marketing -

  Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me periudha të diellit. Gjatë pasdites dhe në fund të ditës do të ketë kushte për reshje të shiut.

  Temperatura gjatë mëngjesit do të lëvizë prej tre deri 11 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore prej 17 deri 25 gradë celsius.

  Në Shkup moti do të jetë i njëjtë kurse temperatura maksimale do të arrijë deri në 22 gradë celsius.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Spasovski: Nën kryesimin e Gjermanisë me BE-në, vendi do të nisë negociatat për anëtarësim

  Kryeministri teknik, Oliver Spasovski në konferencën e sotme për shtyp njoftoi se Komisioni Evropian gjatë ditës së djeshme edhe...

  Çfarë tjetër synon BDI-ja në këto zgjedhje përveç postit të Kryeministrit, tregon Mexhiti

  Bartësi i listës për deputetë të BDI-së në njësinë zgjedhore 1, Izet Mexhiti, duke folur në Debat Zgjedhor në...

  Heroina me shami në vijën e parë të luftës me Koronavirusin

  Ndërsa shoqëria vazhdon të merret me debatin “ekziston apo nuk ekziston virusi” kjo është çështja”, disa të tjerë janë...

  Digjet vetura qeveritare. Ja detajet..

  Mëngjesin e sotëm ka shpërthyer zjarr në rrugën “Dimitar Vllahov”, ku është djegur një veturë “Audi A4” në pronësi...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -