More

  Mozzik nuk refuzon pjesëmarrjen në një video seksuale (Video)

  - Marketing -

  Mozzik ka thënë se i pëlqejnë shumë fotografitë provokuese që i realizon dhe të cilat nganjëherë i shpërndan në rrjetet sociale.

  Duke folur në Elite Zone, ai ka theksuar se posedon shumë fotografi të tilla, të cilat i pëlqen jo për të bërë ndonjë skandal, por thjesht për t’i ruajtur.

  Njëherësh, Mozzik ka pohuar se posedon edhe video personale që nuk janë për publik.

  Ndërkaq, në pyetjen se a do të realizonte një video seksuale, ai ka thënë se nëse merr një ofertë të mirë do ta merrte parasysh.

  “Me një ofertë të mirë, do ta kisha bërë një video seksuale, pse jo…”, ka thënë reperi. /Telegrafi/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Bërns: Fluturimi i aroplanëve për mirëseardhje në NATO shprehje e mbështetjes sonë të përhershme

  Fluturimi i aeroplanëve ushtarak amerikan sot mbi  Shkupin është shpehje e mbështetjes sonë të përhershme për Maqedoninë e Veriut...

  Kim Mehmeti: Mos lejoni të na mbajnë të lidhur si zagarë!

  Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook ndaj sjelljes së...

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” patën takim me përfaqësuesit e NDI

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Izet Mexhiti dhe z. Pishtar Lutfiu,...

  BDI: Shëndeti në vend të parë, respektoni masat e kujdesit

  Në mbledhjen e sotme të shtabit qëndror zgjedhor të thirrrur nga Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -