More

  Mustafi: Jam bërë shënjestër edhe pa luajtur fare

  - Marketing -

  Shkodran Mustafi është duke kaluar një moment shumë të vështirë që kur u transferua në Arsenal. Ai është kritikuar shumë dhe është fajësuar si fajtori kryesorë në humbjet e Arsenalit. Por ish-mbrojtësi i Gjermanisë ka thënë se ndonjëherë është fajësuar edhe kur nuk ka luajtur fare.
  “Jam mjaft kritik për të kuptuar se kam bërë gabime. Unë gjithashtu mund të merrem me kritika të ashpra. Por kritikat janë bërë të përshkallëzuara dhe joracionale. Unë jam bërë shënjestër. Në një moment, njerëzit madje më fajësuan mua për një humbje në të cilën nuk kisha luajtur fare“, ka thënë ndër të tjerash mbrojtësi shqiptar.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Bërns: Fluturimi i aroplanëve për mirëseardhje në NATO shprehje e mbështetjes sonë të përhershme

  Fluturimi i aeroplanëve ushtarak amerikan sot mbi  Shkupin është shpehje e mbështetjes sonë të përhershme për Maqedoninë e Veriut...

  Kim Mehmeti: Mos lejoni të na mbajnë të lidhur si zagarë!

  Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook ndaj sjelljes së...

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” patën takim me përfaqësuesit e NDI

  Sot përfaqesuesit e Qendrës analitike “Abdilaqim Ademi” pranë Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Izet Mexhiti dhe z. Pishtar Lutfiu,...

  BDI: Shëndeti në vend të parë, respektoni masat e kujdesit

  Në mbledhjen e sotme të shtabit qëndror zgjedhor të thirrrur nga Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, z. Ali...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -