More

  Ndërroi jetë një i burgosuri në burgun e Idrizovës

  - Marketing -

  Një i dënuar në burgun e Idrizovës mbrëmë ka ndërruar jetë në Klinikën e Shkupit, bën të ditur policia.

  “Gjatë ditës së djeshme në SPB të Shkupit është lajmëruar se në Kompleksin e Klinikave “Nënë Tereza” në Shkup ka ndërruar jetë 58 vjeçari, M. P., nga Shkupi, i cili po vuante dënimin në burgun e Idrizovës. Ai ishte sjellë në Klinikë më 4 maj me probleme shëndetësore, ndërsa dje pas vështirësimit të gjendjes së tij ka ndërruar jetë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Për mosmbajtje të maskës, 412 shkelje të reja

  Policia ka regjistruar 412 shkelje për mosmbajtje të maskës në 24 orët e kaluara në territorin e gjithë shtetit. Ministria...

  AUV: Temperaturat e larta, rrezik nga helmimi me ushqim edhe për shëndetin e kafshëve

  Që të eliminohet mundësia për helmim me ushqim për shkak të temperaturave të larta është e domosdoshme të bëhet...

  Ali Ahmeti: Vet Zaevi e pati thënë se Ahmetit nuk i dridhet qerpiku, BDI nuk është peng

  BDI nuk ka qenë dhe nuk është peng i asnjë qeverie. Nëse ju kujtohet, dëgjojeni deklarimet e Zoran Zaevit...

  Qyteti i Shkupit ndan 1 milion € për rrugën e Bojanës

  Këshilli i Qytetit të Shkupit ka sjellë vendim për bashkëfinansim të rrugës së fshatit Bojanë edhe atë për mjete...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -