More

  Ndryshon orari i punës së kafeneve dhe restoraneve. Ja vendimi i Qeverisë

  - Marketing -

  Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi sapo ka njoftuar për vendimin e fundit të Qeverisë. Ai në një postim nërm rrjetet sociale ka njoftuar se Qeveria sapo ka sjellë vendim që restoranet dhe kafenetë të punojnë me orar të rregullt, e jo si deri më tani prej 6:00 deri më 22:00. Derajet tjera rreth këtij vendimi, derveni.info do ti sjellë në vazhdim.

  /Derveni.info

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shtetasve të Maqedonisë u ndalohet plazhi më i afërt?! Ja detajet..

    Greqia do të çelë sezonin turistik më 1 korrik ku hyrja në pikat kufitare do të bëhet në bazën...

  Bjeshkatarët maqedonas riemërojnë toponimet shqiptare në Korab

  Është e vërtetë që një pjesë e madhe e toponimeve të fshatrave të banuara vetëm me shqiptarë, sot e...

  Goditet me veturë në Tetovë gazetarja e Klan Maqedoni

  Në orët e pasditës, në Rrugën e Ilindenit në Tetovë, në afërsi të selisë së Klan Maqedoni, duke kryer...

  Ish drejtori i LSDM-së merret në pyetje në polici

  Ish-drejtori i Fondit për Sigurim Shëndetësor, Den Donçev sot është marrë në pyetje në polici. Në Stacionin Policor në Karposh...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -