More

  Në mungesë të investimit nga Komuna , banorët asfaltojnë vetë rrugën që lidhë Rashçen me Sarajin

  - Marketing -

  Nga nesër fillon asfaltimi i rrugës që e lidhë vendbanimin Rashçe me Sarajin , njofton derveni.info.

  Investitorë i këtij projekti për fat të keq nuk është Komuna e Sarajit por një biznismen i sukseshëm i f.Rashçe.

  Bëhet fjalë për biznismenin Zulfi Bakiu i cili këtë lajm të jashtëzakonshëm e shpalosi sot në profilin e tij bë facebook.

  Vlenë të theksohet se asfaltimi i kësaj rruge , e shëndron si rrugën më të madhe që është ndërtuar ndonjëher në demokraci në Komunën e Sarajit./derveni.info

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ahmeti: Reçica e Vogël do të jetë më e famshme në rajon pas 15 korrikut

  Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti sonte në Tv21, u shpreh se pas zgjedhjeve të 15 korrikut BDI do të...

  Zoran Zaev: Shqiptarët nuk vlejnë pesë pare (Video)

  Tashmë bomba që u përfol para pak ditësh ku thuhej se Zaev i ofendon rëndë shqiptarët, u publikua sot...

  Në 24 orët e fundit janë regjistruar 205 persona të infektuar, 6 të vdekur dhe 336 të shëruar nga Covid-19

  Vendi shënon edhe një rekord me raste të reja me të infektuar nga Covid19. Në 24 orët e fundit...

  Plas Bomba/ Zoran Zaev: Shqiptarët blihen me pare (VIDEO)

  Tashmë bomba që u përfol para pak ditësh ku thuhej se Zaev i ofendon rëndë shqiptarët, u publikua sot...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -