More

  NËSE RINIS SEZONI NË LA LIGA, KY ËSHTË VENDIMI QË NUK DO T’U PËLQEJË ASPAK TIFOZËVE

  - Marketing -

  Tashmë asgjë nuk është e njëjtë. Koronavirusi e ka bërë të veten, duke paralizuar gjithë botën, derisa ka ndërprerë edhe aktivitetet sportive.

  Ideja është që ligat të rikthehen në aksion, por tani për tani duket e vështirë, pasi COVID-19 në Spanjë ka mbytur mbi 10 mijë persona, kurse mbi 100 mijë janë të infektuar./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi thotë se jep dorëheqje nga udhëheqja e BFI-së

  Edhe pse u njoftua opinioni para disa ditëve se Riaseti i BFI-së ka shkarkuar Sulejman Rexhepin nga kreu i...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me periudha të diellit. Gjatë pasdites dhe në fund të ditës do...

  Bërns: Fluturimi i aroplanëve për mirëseardhje në NATO shprehje e mbështetjes sonë të përhershme

  Fluturimi i aeroplanëve ushtarak amerikan sot mbi  Shkupin është shpehje e mbështetjes sonë të përhershme për Maqedoninë e Veriut...

  Kim Mehmeti: Mos lejoni të na mbajnë të lidhur si zagarë!

  Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti ka reaguar me një shenim në faqen e tij në facebook ndaj sjelljes së...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -