More

  Nga mesnata, çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetikë gjatë ditës së sotme pritet të publikoj çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të hyjnë në fuqi pas mesnate dhe do të vlejnë deri të hënën e ardhshme.

  Javen e kaluar me vendim të KRRE-së, çmimet e benzinës Super-95 deh Super-98 u ulën për një denar, derisa çmimi i Dizelit u ulë për 1.5 denarë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Mjeku shqiptar në Gjermani tregon se kur do të jetë fundi i Koronavirusit

  Mjeku shqiptar internist kardiolog në Berlin, Ardian Mustafai, i cili njëherit është edhe nënkryetar i Shoqatës së Mjekëve Shqiptarë...

  Xhabir Emini zgjidhet kryetar i FRI-së

  Forumi Rinor Islam mbajti kuvendin e gjashtë zgjedhor. Të pranishëm në kuvend ishin një numër i madh i mysafirëve, si...

  LAJMI I FUNDIT: 22 të vdekur dhe mbi 570 të infektuar

  Shkup, 25 tetor – Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut kanë ndërruar jetë 22 persona nga...

  Maqedoni: Aksion i madh policor antidrogë

  Një aksion i madh i aksion i policisë është zhvilluar në Ohër, mëson TV SHENJA. Sipas informacioneve janë konfiskuar...