Home / DËRVENI / Nga ora 08:30 deri në orën 14:30 nesër pa energji elektrike do të jenë disa vendbanime të Dervenit

Nga ora 08:30 deri në orën 14:30 nesër pa energji elektrike do të jenë disa vendbanime të Dervenit

Nga ora 08:30 deri në orën 14:30 nesër pa energji elektrike do të jenë shfrytëzuesit e fshatrave Rahoviq, Paniçar, Semenisht, Arnaqi, Bukoviq, Llaskarcë, Çajlanë dhe objektet e Milan Samas, AS OIL, objektet e liqenit Treska, pika pagesore Arnaqi, Via Komerc, Mobimak Rahoviq në komunën e Sarajit./derveni.info

About Derveni Info

Check Also

Vatër e re zjarri shpërthen në Lubin të Sarajit

Para pak çastesh ka shpërthyer edhe një vatër e re zjarri në fshatin Lubin të …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *