More

  Nina Angellovska heq dorë nga rroga e saj

  - Marketing -

  Ministrja e Financave Nina Angellovska në një konferencë për shtyp sot nga Qeveria deklaroi se deri sa të jenë në fuqi masat e ndërmara nga ana e qeverisë së RMV-së, për parandalim të përhapjes së virusit Covid-19 dhe rrezikut të tij, nuk do të merr pagën e saj që i takon si ministër.

  Gjithashtu sot nga qeveria u deklaruan edhe ministrat e tjerë: Kreshnik Bekteshi, Mila Carovska dhe guvernatorja e Bankës popullore, Anita Angelovska Bezhoska./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sulejman Rexhepi: Nëse qeveria nuk na i jep ndihmat, do ta bëjmë këtu Bangladesh me Koronavirus (Video)

  Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame, Sulejman Rexhepi, ka kerkuar nga qeveria që tia ndajë BFI-së pjesën e saj të...

  Hoxha: Gjatë fundjavës do të punojnë markete që do t’u shërbejnë qytetarëve me porosi online

  Në rast nevoje për furnizim me barna por edhe me produkte ushqimore gjatë fundjavës kur edhe do jemi në...

  Edhe një shqiptar ndërron jetë nga koronavirusi në SHBA

  Një shqiptar e ka humbur jetën nga koronavirusi në Çikago të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.Bëhet fjalë për Jani...

  Rama e nis ditën me fjalët e shenjta nga Kurani

  Kryeministri shqiptar Edi Rama e ka nisur ditën sot me disa fjalë të shenjta nga Kurani. Ashtu si çdo mëngjes,...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -