More

  Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e “Milan Fashion Week” (FOTO LAJM)

  Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e “Milan Fashion Week” (FOTO LAJM)
  Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, po e shënon një tjetër sukses në karrierën e saj.

  Ajo është bërë së fundmi pjesë e ‘Vogue Italia’ dhe ‘Milan Fashion Week’ në mesin e 8 vajzave më me influencë nga e gjithë bota, të cilat do të tregojnë çfarë duhet të presin nga moda në vitin 2021 me anë të videove të realizuara nga stafi i tyre në bashkëpunim me gjigandët e modës.

  Aeilena ka qenë pjesë e eventit virtual, që u trasmetua livestream ditën e djeshme, 23 shtator, ndërkohë ajo ka realizuar edhe një set fotografik me veshje nga stilistja e famshme kineze Sara Ëong, i cili pritet të jetë publik në ditët në vazhdim përgjatë javës.

  Gjithashtu në ditët në vazhdim do të kemi mundësi të shohim më tepër detajë nga Vogue në rrjetet e tyre sociale mbi setin fotografik të Arilenës dhe 7 vajzave të tjera.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Materije helmuese nga fabrika “Jugohrom” rrjedhin në lumin Vardar

  Ujëra ndotëse në ngjyrë të gjelbër dhe të verdhë nga mbeturinat industriale, për të cilat konsiderohet se përmbajnë krom...

  4 viktima dhe 408 raste të reja me Covid-19

  Ministria e Shëndetësisë, informoi se në 24 orët e fundit nga 2140 testime të realizuara për të dyshuar të...

  Qeveria vendosi, kafenetë do të punojnë deri në ora 23:00

  Qeveria e Maqedonisë së Veriut në mbledhjen e sotme e shqyrtoi dhe pranoi rekomandimet e Komisionit për Sëmundje Ngjitëse...

  Mickovski: Shqiptarët nuk do t’i quajmë më “20 për qind” në Kushtetutë!

  Kreu i opozitares VMRO-DPMNE, Hristijan Micskoski, thotë se do t’i pengonte që të dikush atë ta sheh vetëm si...