More

  Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e “Milan Fashion Week” (FOTO LAJM)

  Një nga 8 vajzat më me influencë në botë, Arilena pjesë e “Milan Fashion Week” (FOTO LAJM)
  Këngëtarja e njohur, Arilena Ara, po e shënon një tjetër sukses në karrierën e saj.

  Ajo është bërë së fundmi pjesë e ‘Vogue Italia’ dhe ‘Milan Fashion Week’ në mesin e 8 vajzave më me influencë nga e gjithë bota, të cilat do të tregojnë çfarë duhet të presin nga moda në vitin 2021 me anë të videove të realizuara nga stafi i tyre në bashkëpunim me gjigandët e modës.

  Aeilena ka qenë pjesë e eventit virtual, që u trasmetua livestream ditën e djeshme, 23 shtator, ndërkohë ajo ka realizuar edhe një set fotografik me veshje nga stilistja e famshme kineze Sara Ëong, i cili pritet të jetë publik në ditët në vazhdim përgjatë javës.

  Gjithashtu në ditët në vazhdim do të kemi mundësi të shohim më tepër detajë nga Vogue në rrjetet e tyre sociale mbi setin fotografik të Arilenës dhe 7 vajzave të tjera.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Brava: Regjistrimi të mos krijoj realitetin, por të regjistroj realitetin

  Në shoqëritë multietnike sipas Muhedin Bravës nga Aleanca për Shqiptarët, regjistrimi si proces statistikor nuk mund t’i shmanget edhe...

  Bexheti: Nuk është e vërtetë se tek liqeni Treska do të ndërtohet Qendër tregtare

  Kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexhiti, sot në një prononcim për ‘Sloboden pecat’ hodhi poshtë si të pavërteta...

  Aksion i madh policor në Vizbeg !!!

  Një aksion i madh policor po zhvillohet sonte në Vizbeg. Jozyrtarisht, në cak të arrestimit janë disa anëtarë të një...

  Muki para 3 viteve: Elhamduliah, të akuzarit e Monstrës së shpejti do të lirohen

  Ish deputeti i LSDM-së, Muhamed Zekiri para tre viteve u shpreh se drejtësia e rastit Monstra po rikthehet në...