More

  Njerëzit e palumtur postojnë këto 3 gjëra në rrjetet sociale


  Ekspertët kanë veçuar disa postime, që tregojnë se në jetën reale këto njerëz janë të palumtur.

  Ju sjellim pikërisht këto 3 postime:

  1. Postojnë vazhdimsht edhe gjëra pa rëndësi

  Këto persona janë të varur shumë nga teknologjia dhe nuk e imagjinojnë dot jetën e tyre pa bërë status.

  Mjafton të jenë në qëndër të vëmendjes!

  2. Postojnë direkt arritjet e veta

  Jeta boshe e tyre bën që çdo gjë të mirë që i ndodh në jetë t’ja tregojnë të tjerëve.

  Kjo është një shenjë e cila tregon se dëshironi të tregoni lumturinë tuaj.

  Në fakt, nëse postoni gjëra të tilla, nuk tregon lumturinë tuaj, por vetëm dëshirën tuaj për të plotësuar jetën tuaj boshe.

  3. Postime romantike nga jeta e tyre në çift

  Kërkimet kanë nxjerrë përfundimin se njerëzit të cilët postojnë foto, apo shprehje romantike për jetën e tyre në çift, në fakt ndihen të pasigurtë.

  Njerëzit e sigurt nuk e kanë të nevojshme, t’i tregojnë të tjerëve sa shumë e duan njëri-tjetrin.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Është identifikuar lloji i virusit britanik në Maqedoni

  Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë analizës së të dhënave nga pacientët pozitiv në janar, në një laborator privat...

  Nga 1 shkurti e gjithë administrata të kthehet në punë

  Ministria për Shoqëri Informatike dhe Administratë propozon që më një shkurt e gjithë administrate të kthehet në punë, të...

  Një mijë euro për 1 vit të kaluar në shërbim! Ushtarët që kanë mbushur 45 vjet do të fitojnë shpërblim financiarë nga ARM

  Ushtarët profesionistë mbi 45 vjeç tani do të kenë mundësinë të largohen nga Ushtria me shpërblim financiar, i cili...

  Nëntë viktima dhe 394 raste të reja me Covid-19, qindra të shëruar

  Në 24 orët e fundit në vend janë kryer 2236 testime për koronavirus dhe prej tyre 394 kanë rezultuar...