Home / ARSIMI / Obori i shkollës fillore në Krushapek i papastruar nga akulli , reagon prindi i revoltuar

Obori i shkollës fillore në Krushapek i papastruar nga akulli , reagon prindi i revoltuar

Obori i shkollës fillore në Krushapek është i mbuluar me bor dhe akull.Për këtë gjendje të rëndë ka reaguar një prind.

Gjendja është e mjerueshme, këtu mundet fëmija i jem ose i dikuj tjetër me u rrzu e me thy krahin ose komën, i kisha lut ato që jan kompetent për shkollën ton që të marrin masa urgjente , thuhet në reagimin e këtij prindi të revoltuar ./derveni.info

About Derveni Info

Check Also

Ademi në Konferencën për Programin e reformave ekonomike

Ministri i Arsimit Arbër Ademi mori pjesë në Konferencën për Programin e reformave ekonomike 2020-2022, …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *