More

  Osmani: Teatri super modern shqiptar në Shkup – BDI, U tha, U bë!

  - Marketing -

  Zëvendës Kryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane Bujar Osmani përmes një postimi në facebook paralajmëron se së shpejti do të bëhet promovimi i teatrit shqiptar në Shkup.

  Bashkë me Adem Karagën bëmë “provën e parë” të promovimit të teatrit super modern shqiptar në Shkup si qendër e re e kulturës shqiptare në vendin tonë. Shumë urime për gjithë që ndihmuan të mbërrijmë këtu. Edhe pak ditë deri në shkëlqimin e plotë të tij!
  BDI – U tha, U bë!

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Besa e Sarajit sonte zgjodhi shtabin zgjedhor

  Lëvizja Besa në Saraj përmes një Komunikate njofton se sonte ka zgjedhur Shtabin Zgjedhor për zgjedhjet e 12 Prillit. Në...

  Grenell flet pas përfundimit të Konferencës së Munihit

  I dërguari i Posaçëm i Shtëpisë së Bardhë për dialogun me Serbinë, dhe njëkohësisht ambasadori i SHBA’së në Gjermani,...

  Mark Zuckerberg pranon rritjen e taksave në Evropë

  Shefi ekzekutiv i Facebook, Mark Zuckerberg pranon të paguajë më shumë taksa në vende të ndryshme, duke cituar fragmente të...

  Si të mos shtoni peshë pas të 40-ve

  Çrregullime hormonale, plakje, dieta te vazhdueshme. Pasi kalon mosha 40 vjeçare kilogramët bëhen gjithnjë e më të vështirë për...
  - Marketing -
  - Marketing -