More

  Parking i ri në Radushë

  - Marketing -

  Bashkësia Lokale-Radushë ka rregulluar parkingun e fshatit me ndihmën e biznismenit, Ismalaki Sejfulla ku mund lirisht të parkohen veturat e banorëve she misafirëve të Radushës.

  Bashkësia Lokale Radushë apelon në mënyrë shumë njerzore që veturat mos ti parkoni para kafeneve dhe shitoreve.
  Ju falemenderit për mirëkuptimin!
  BL Radushë

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shumë gazetarë iu përgjigjën Taravarit për fyerjet që ky i fundit ju bëri gazetarëve

  Sekretari gjeneral i ASH-së, Arben Taravari ka vazhduar me ofendimin ndaj gazetarëve shqiptarë në vend. Taravari përpos ofendimeve në...

  Një Iftar modest në familjen e Hamëz Jasharit, vëllaut të Adem Jasharit!

  Muaji i Ramazanit është mundësi e mirë për afim dhe bashkim të familjarëve, në iftar. Këtë e kanë bë edhe...

  BFI i publikoi masat për faljen e Bajramit

  Bashkësia Fetare Islame e Maqedonisë së Veriut i ka publikuar disa masa për faljen e namazit të Fitër Bajramit,...

  A do fitojnë policët shpërblim prej 15.000 denarë?!

  Ministrja e Financave Nina Angellovska në konferencën e sotme për shtyp tha se propozimi i ministrit të Brendshëm Naqe...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -