More

  Parku i Sarajit vendpushim për shumë familjarë

  - Marketing -

  Derveni në përgjithësi ka shumë vende frekuentuese , e parasegjithash është Parku i Sarajit. Temperaturat e nxehta bëjnë që shumë familjarë ta kalojnë ditën në këtë park të bukur.Zakonisht frekuencë më të madhe ka gjatë vikendeve.

  Bukuria që e karakterizon me drunjë të gjatë gjelbërim gjithandej , lule por edhe zëra të bukur të bylbylave , parku i Sarajit mbetet vendi më i frekuentuar nga qytetarët.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Nënshkruhet marrëveshja ASH-AA

  Liderët e dy partive, ASH-, zijadin Sela dhe Afrim Gashi nga Alternativa kanë nënshkruar marrëveshjen për koalicion në zgjedhjet...

  UNT NËNSHKROI MEMORANDUM BASHKËPUNIMI ME AGJENCINË PËR ZBATIMIN E GJUHËS SHQIPE

  Sekretari i Përgjithshëm i Universitetit ‘Nënë Tereza’ në Shkup, mr. Bujar Kajolli morri pjesë në Konferencën Shkencore për Ditën...

  Ahmeti: “Monstrën” nuk e kanë kryer shqiptarët, sikur ta bënte dikush, do ta dënoja me pështymë!

  Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim sot ka dëshmuar për rastin “Monstra”, ai pas dëshmisë tha se BDI-ja është...

  Zbulohet arsyeja pse meshkujt bëhen këmbëngulës kur refuzohen nga femrat

  Ndjenja e refuzimit në thelb është e ndërlikuar dhe jo të gjithë e pranojnë! Duke folur për marrëdhëniet në...
  - Marketing -
  - Marketing -