More

  Pas kthimit nga Amerika, Tayna vetizolohet në Prizren

  Tayna kishte udhëtuar drejt Amerikës për të mbajtur koncertin e radhës për bashkatdhetarët atje, por mbrëmjet u anuluan për arsyen e njohur botërisht, COVID-19.

  Pas qëndrimit disaditor Tayna më në fund arriti të rikthehet në Kosovë ku menjëherë ka shkuar në vendlindjen e saj Prizren, shkruan Indeksonline.

  Tayna ka publikuar disa fotografi nga shtëpia e saj duke treguar se është koha që të pushoj pas angazhimeve të shumta.

  “Koha për të qëndruar në shtëpi (më në fund pak pushim) dhe të lexojë gjithë librat e ri”, ka shkruar reperja.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  LSDM: Nikollovski dhe Grubi diskutojnë për bashkëpunim afatgjatë dhe harmonizim programor

  Nga LSDM, në lidhje me takimin midis dy sekretarëve të LSDM dhe BDI, informojnë që: Ne patëm një diskutim konstruktiv...

  Dr. Ilir Hasani me operacion të ri për frakturat e shtyllës kurrizore

  Muaji korrik do të shënohet në analet e Trauma*tologjisë dhe Ortopedisë së Republikës së Maqedonisë së veriut. Mjeku shqiptar...

  Filipçe: Jemi të përgatitur për një skenar edhe më të keq në vjeshtë

  Ministri i shëndetësisë vazhdon të thotë se në vjeshtë Maqedonia mund të përballet me një valë të re të...

  DUFLLA Then Akullin, E Para Në Republikë

  Që nga marsi i këtij viti Qeveria e Maqedonisë së Veriut vendosi për kufizime të lëvizjes së lirë dhe...