More

  Pas ribashkimit me Mozzik, Loredana shfaqet çdo ditë e më e bukur

  Sa shumë i shkon ngjyra rozë Loredanës.

  Loredana vazhdon të jetë në krye të mediave rozë për jetën personale.

  Reperja e njohur shqiptare është mjaft aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram.
  Ajo me ndjekësit e saj nuk ngurron të ndaj imazhe të ndryshme, shpesh herë vjen me Hanën por ndonjëherë edhe publikon imazhe ku duket mjaft bukur si sot.

  Ajo solli një imazh ku shihej e veshur me një bluzë të hapur ngjyrë rozë dhe duket aq bukur, Loredana dha edhe një mesazh përmes kësaj fotoje se i beson Zotit

  .

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot do të jetë me vransira të ndryshueshme dhe i ftohtë, përgjatë Vardarit do të fryjë erë nga...

  Një pjesë e Sarajit nesër pa energji elektrike

  Për shkak të ndërhyrjeve teknike në rrjetin e shpërndarjes së energjisë elektrike, nesër do të mbeten pa energji elektrike...

  Grubi sot personalisht u ndau vendime një pjese të nëpunësve administrativë

  Sot zëvendëskryeministri i parë dhe Ministër për sistem politik, Artan Grubi një pjese të nëpunësve administrativ personalisht ua ka...

  Qeveria emron edhe një drejtor nga Saraji

  Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore sonte ka emëruar një numër të madh të udhëheqësve të institucioneve shtetërore. Ndër...