More

  Pas xhirimeve të filmit, Enca nis pushimet në bregdetin luksoz

  - Marketing -

  Përveç angazhimeve në muzikë, këtë verë Enca nisi për herë të parë edhe diçka tjetër.

  Ajo provoi veten si aktore në një film me regji të Ermal Mamaqit.

  Pasi xhirimet përfunduan, Enca ka gjetur pak kohë për veten.

  Këngëtarja është nisur drejt një destinacioni luksoz dhe këtë e bëri të ditur përmes llogarisë së saj në Instagram.

  Ajo zgjodhi bregdetin turk por nuk zbuloi akoma kush po e shoqëron.

  Megjithatë, pushime të këndshme Enca!./Prive.al

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Qeveria vendosi Hatixhja dhe familja të marrin shtëpi

  Protagonistët e filmit dokumentar “Toka e Mjaltit”, Atixhe Muratova dhe familja Husein dhe Lutvie Sam me tetë fëmijë do...

  MBROHET MAGJISTRATURA E PARË NË UNIVERSITETIN ‘NËNË TEREZA’ NË SHKUP

  Sot në hapësirat e Fakultetit të Shkencave Teknike të Universitetit 'Nënë Tereza' në Shkup, kandidati për magjistër në drejtimin...

  22 vite nga sulmi i dytë në familjen Jashari

  Sot shënohet 22-vjetori i sulmit të dytë të forcave të Serbisë ndaj familjes Jashari në Prekaz. Atë ditë, më 22...

  Mustafa: Deri në fund të javës të arrihet marrëveshja, ose të konstatohet që s’ka kushte për marrëveshje

  Lidhja Demokratike e Kosovës në mbledhjen e Kryesisë ka vendosur që të mos tërhiqet nga oferta e fundit që...
  - Marketing -
  - Marketing -