More

  Përfundon merimetimi i çatisë së Shkollës fillore “Bajram Shabani” në Kondovë

  - Marketing -

  Komuna e Sarajit në bashkëpunim me Ministrinë e Arsimit dhe Shkencës , realizuan me sukses rregullimin e çatisë në shkollën fillore “Bajram Shabani” në fshatin Kondovë , njofton derveni.info.

  Me realizimin e këtij projekti kapital , shkollës fillore “Bajram Shabani” ju zgjidh një problem i kahmotshëm dhe me këtë krijohen kushte më të mira për realizimin e procesit edukativo – arsimor.

  Vlera e projektit në tërësi ka kushtuar 70.000 euro./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Visar Ganiu: Muri është për sigurinë e fëmijëve tanë

  👉 Besmir, Era , Omar, Toni dhe Nina janë vetëm disa prej emrave të cilët i gjeni të shkruara...

  Qeveria: Nesër sillet vendim i rëndësishëm për kafenetë

  Protokollet e punës në objektet gastronomike nesër janë në agjendën e seancës qeveritare. Qeveria duhet të vendosë kur do...

  Ja e vërteta e 1 milion eurove të BFI (Dokument)

  Lidhur me ekstraktin e bankës nr. 76 të datës 26.06.2019, i cili qarkullon nëpër mediumet elektronike i shoqëruar me...

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19 Sot Ministri i shëndetësisë  Vanko Filipçe ka akuzuar...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -