More

  Përleshje mes policisë dhe një personi nga Haraçina

  - Marketing -

  Me 06.04.2020 në orra 18:30 në rrugën Lluka Gerov në Shkup , një punonjës i policisë e kanë privuar nga liria F.H (20) prej vendbanimit Haraçinë dhe V.M (18) prej vendbanimit Çajlanë të komunës së Sarajit, njofton derveni.info .

  Që të dy personat janë privuar nga liria sepse në bulevardin Gjorçe Petrov policija kishte ndaluar veturën “Golf” me të cilën voziste personi F.H , e që ishte në pronësi të vajzës që ishte me të në veturë V.M.

  Ata në fillim nuk i janë bindur policisë , por pas të shtënave nga ana e policisë në ajër ata ishin të detyruar të ndalonin veturën.
  Sipas informacioneve , ndaj të dyve do të meren masat e përcaktuara sipas ligjit./derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Visar Ganiu: Muri është për sigurinë e fëmijëve tanë

  👉 Besmir, Era , Omar, Toni dhe Nina janë vetëm disa prej emrave të cilët i gjeni të shkruara...

  Qeveria: Nesër sillet vendim i rëndësishëm për kafenetë

  Protokollet e punës në objektet gastronomike nesër janë në agjendën e seancës qeveritare. Qeveria duhet të vendosë kur do...

  Ja e vërteta e 1 milion eurove të BFI (Dokument)

  Lidhur me ekstraktin e bankës nr. 76 të datës 26.06.2019, i cili qarkullon nëpër mediumet elektronike i shoqëruar me...

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19

  LSDM kërkon fajtorë tek muslimanët për dështimin e menaxhimit me KOVID 19 Sot Ministri i shëndetësisë  Vanko Filipçe ka akuzuar...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -