More

  Polici i plagosur në Shkup është shqiptar, ja emri i tij!

  Nuhiu përgëzon policinë që pr angosēn komitët
  Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me kurajë u ballafaqua me dy hajdutë në një market të kryeqytetit. Mirënjohje për ata që sot ndaluan edhe tifozët “Komitë” që s ulmuan shtetas të Kosovës. Vetëm me kurajë dhe punë, pavarësisht se në detyrë apo jashtë detyre, policia dhe qytetarët bashkërisht, mund të luftojnë kr imin dhe të promovojnë një jetë të përgjegjshme përballë ligjit!

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  ASH dhe Alternativa pa vendim për tryezën e Ahmetit

  Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa nuk kanë marrë vendim gjatë takimit të sotëm koordinues për ftesën e liderit të...

  SHBA, shpërthim i fuqishëm në Baltimore (VIDEO)

  Një “shpërthim i madh gazi” shkatërroi plotësisht banesat në një lokacion në qytetin Baltimore në SHBA. Autoritetet njoftuan se...

  Vjen përforëcimi i radhës, Elvin Yunuszada

  Skuadra e FC Shkupi tani më ka zyrtarizuar edhe një përforcim, bëhet fjalë për qendër mbrojtësin nga Azerbajxhani, Elvin...

  Zaevi i do shqiptarët të nënshtruar ndaj tij, e jo të bashkuar rreth idealit

  Lideri i Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev i pyetur nga TV21 ka komentuar ftesën e liderit të Bashkimit...