Home / LAJME / Politika është 90% me dy fytyra dhe aktrim i çmendur , takohen Sela dhe Pendarovski ( gjatë fushatës e quajti Arkani i Maqedonisë )

Politika është 90% me dy fytyra dhe aktrim i çmendur , takohen Sela dhe Pendarovski ( gjatë fushatës e quajti Arkani i Maqedonisë )

Sot u takuan në Presidencë kryetari i ASH-së Ziadin Sela dhe Presidenti i vendit Stevo Pendarovski.
Në takim u bisedua për gjendjen politike në Republikën e Maqedonisë së Veriut dhe plotësimin e qëllimeve strategjike dhe detyrave në vigjilje të periudhës së rëndësishme për shtetin.
Theksojmë se gjatë fushatës parazgjedhore , Pendarovskin e etiketonin si Arkani i Maqedonisë./derveni.info

About Derveni Info

Check Also

Maqedonia si Zvicrra: “Blicat” do të fotografojnë, dënimet do të vinë në shtëpi me postë!

Ministria e punëve të brendshme është duke përgatitur ndryshime ligjore me qëllim që të vendoset …

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *