More

  Portieri australian braktis futbollin për artet marciale

  Portieri i Adelaide United, Isaac Richards, ka vendosur ta braktisë futbollin e luajtur. Arsyeja? Artet Marciale. 21-vjeçari tashmë ka vendosur të fokusohet në një tjetër disiplinë dhe në ditën e sotme e ka bërë zyrtare largimin e tij nga klubi australian, duke konfirmuar kështu dëshirën e tij të madhe për t’u perfshirë në MMA.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  15 të infektuar të rinjë kanë thënë se kanë qenë në Ohër

  Nga 52 persona të rinj të infektuar me koronavirus në Shkup në dy ditët e kaluara, 15 kanë thënë...

  BDI: Qeveria do të drejtohet nga kryeministër shqiptar

  Nga Lidhja Social-demokrate e Maqedonisë së Veriut, theksojnë se lideri i kësaj partie “Zoran Zaev do të jetë mandatari...

  Aeroporti i Shkupit kthen mbrapsht nënën me tre fëmijë, të gjithë me koronavirus

  Nëna me tre fëmijë, të gjithë pozitiv me Covid-19, pas testimit në një klinikë private në Shkup, kanë tentuar...

  ASH dhe Alternativa pa vendim për tryezën e Ahmetit

  Aleanca për shqiptarët dhe Alternativa nuk kanë marrë vendim gjatë takimit të sotëm koordinues për ftesën e liderit të...