More

  Portieri legjendar i Turqisë Rushtu, infektohet me koronavirus

  - Marketing -

  Ish portieri i Barcelonës dhe kombëtares së Turqisë, Receber Rustu, ka rezultuar pozitiv me koronavirus.Rustu raportohet të jetë dërguar në spital, pasi gjendja e tij shëndetësore nuk është aspak e mirë.

  Covid-19 i ka rënduar situatën shëndetësore ish portierit të Turqisë.

  Recber mbanë rekordin për më së shumti paraqitje me kombëtaren e Turqisë 120 paraqitje.

  Ai qëndroi mes dy shtyllave për më shumë se dy dekada që i kaloi mes dy shtyllave, për kombëtaren e tij.

  46 vjeçari ka qenë anëtari i skuadrave si Barcelona, Fenerbahce, Besiktas e Antalyaspor.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Një ditë e bukur në mal, larg traumës së pandemisë

  "Sot, ne një grup adhuruesish të natyrës, nën organizimin e Shoqatës Malore "Gryka e Dervenit", për disa orë u...

  Muça: Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!

   “Kalaja e Shkupit nuk do jetë kurrë e braktisur, ne po ia rikthejm bukurinë me punën tonë!  Shumë shpejt do...

  Ky është kabineti i Kryeministrit Hoti

  Javën e ardhshme pritet që të formohet qeveria e re e Kosovës, ndërsa "Koha.net" ka publikuar sot një listë,...

  Muhamed Zeqiri , i infektuar me COVID-19, bashkë me bashkëshorten dhe foshnjën 3 muajsh

  Ndërsa në 24 orët e fundit nga kryerja e 771 testeve kanë rezultuar pozitiv me COVID-19, 62 persona, Presidenti...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -