More

  Princi Çarlls pozitiv me korona virus

  - Marketing -

  Mediat botërore kanë njoftuar sot se edhe Princi Çarlls ka rezultuar pozitiv me korona virus. Siç bëhet e ditur,Princi është në gjendje stabile shëndetsore por ka simotoma të lehta të virusit korona. Lajmin e ka konfirmuar tashmë edhe BBC.

  Ndryshe Princi Çarlls është trashëgimtari i Mbretëreshës Elizabetë./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  “Bomba” e ditës: Juventusi e dëbon Ronaldon, ai transferohet te kjo skuadër për 50 milionë euro

  Cristiano Ronaldo do të kthehet në Real Madrid, gjithnjë sipas mediave italiane. Gazeta italiane 'Corriere dello Sport' ka publikuar këtë...

  Ademi: Në tryezë janë opsionet edhe për prolongimin, edhe për pezullimin e maturës shtetërore

  Ministri i Arsimit dhe Shkencës Arber Ademi tha se në tryezë ka opsione edhe për zgjatjen edhe për heqjen...

  Nefrus Çeliku: Vazhdon afati i lidhjes së marrëveshjeve për prodhimin dhe blerjen e duhanit

  Afati i lidhjes së marrëveshjeve për prodhimin dhe blerjen e duhanit për vitin 2020 është zgjatur deri më 30 #prill....

  Ndërroi jetë një 45-vjeçar nga Shkupi i infektuar me koronavirus

  Sipas informacionit plotësues të Institutit për Shëndet Publik një pacient 45-vjeçar nga Shkupi, i testuar dhe i konfirmuar pozitiv...

  - Marketing -

  - Marketing -
  - Marketing -